Máte otázky?

Vše co jste nenašli na zbytku webu
je zde :-)

Obecné

Měl jsem účet na staré burzy, teď se mi nejde přhlásit...

Burza přešla na nový systém. Tvůj uživatelský systém a všechna data v něm byla zachována. Z bezpečnostních důvodů je ale nutné, aby sis vytvořil nové heslo. Prosím postupuj dle popisu na této stránce.

Proč si musím generovat nové heslo?

S přechodem na nový web jsme zvýšili úroveň zabezpečení. Nové algoritmy si vyžadují, aby sis znovu vygeneroval heslo. Prosím postupuj dle popisu na této stránce.

Co je VIP program?

VIP program je nabídka nadstandardních služeb pro naše zákazníky. Každý registrovaný uživatel se může stát VIP a získat tak všechny výhody programu ihned po registraci. Cena VIP je 75 Kč na akademický semestr. Více o všech výhodách se dozvíš na této stránce.

Pro nakupující

Kdy, kde a jak mohu nakoupit knihy?

Stačí přijít v uvedené dny na Burzu. Ta se koná v zasedačce na Jižáku, dole za bufáčem :-) Nezapomeň, že členové VIP nakupují už o den dříve!

Lze knihy nakoupit i na Žižkově?

Ač bychom chtěli, bohužel to nejde...:-( Můžete se ale připojit k naší petici za Burzu na Žižkově!

Kolik knihy stojí?

Každý prodejce si na burze stanovuje vlastní cenu. Ta je napsaná na obálce knihy. Burza do cen uživatelů nijak nezasahuje... Co z toho vyplývá? Kdo dřív příjde, ten má levnější knížky!

Lze nějak zjistit, které knihy máte na skladě?

YEP! Stačí se zaregistrovat a zadat jméno knihy do hledáčku v levém horním rohu obrazovky.

Pro prodávající

Jak mohu prodat knihy?

Prodat knihy na burze je opravdu jednoduché! Celý návod včetně videa, které ti vše přehledně vysvětlí najde na stránce Prodávej

Musím si vytisknout potvrzení o převzetí knih?

Nemusíš. Tato funkce je zde pouze pro tvé dobro. Hrdě ale můžeme říci, že jsme za celou historii burzy ani jednou nemuseli řešit problém, kdy by prodávající potvrzení potřeboval.

Musím si vyzvednout neprodané knihy?

Nemusíš, můžeš je klidně nechat u nás na burze do příštího semestru.

Je možné změnit cenu u knihy, která je na skladě burzy?

Jasně! Stačí přijít ve dny, kde se knihy přebírají nebo vracejí. V prodejní dny to již není možné.

Jak si mám vyzvednout peníze za neprodané knihy?

Můžeš přijít osobně na Jižák ve dny, kdy se vyplácejí peníze. Nebo být si nechat peníze chytře poslat na účet...:-) Stačí zadat číslo účtu v nastavení tvého účtu.

Kdy mi přijdou peníze na účet?

VIP uživatelům posíláme peníze ihned po skončení prodeje. Zbytek prodávajících do 14 dnů od skončení burzy (přece jenom odeslat těch několik set plateb není na 10 minut...)

Je nutná identifikace při výplatě peněz?

Ano, je potřeba mít u sebe ISIC nebo jiný doklad. Pokud chceš poslat pro peníze kamaráda, napiš nám prosím předem email ;-)